brusivo-e.cz

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

BLKS - Brousící lamelové kotouče s upínací stopkou

 

BLKS (D) abrasivní (scotch-brite)


brousící lamelový kotouč stopkový BLKS(D)

BLKS (D) abrasivní (schotch-brite) - má své využití v matovém broušení legovaných ocelí, jemné broušení stříbra, hliníku a mosazi, vč. broušení oxidových desek tištěných spojů v elektroprůmyslu. Dále se využívá při jemném broušení dřeva, plastických hmot a lakovaných povrchů. Je vyroben z abrazivního rouna vybrané zrnitosti a ukotven syntetickou pryskyřicí na středový nosič s hřídelkou o daném průměru.

 

BLKS (Dk) kombinovaný abrasiv+smirek (1:1)

brousící lamelový kotouč stopkový BLKS(Dk)

BLKS (Dk) kombinovaný abrasiv+smirek (1:1) -  Lamelový kotouč stopkový, z abrazivního rouna kombinovaný s brusným plátnem. Je určen pro matové broušení legovaných ocelí, jemné broušení stříbra, hliníku a mosazi, vč. broušení oxidových desek tištěných spojů v elektroprůmyslu. Své vynikající vlastnosti uplatní také při jemném broušení dřeva, plastických hmot a lakovaných povrchů. Lamelový kotouč z abrazivního rouna kombinovaný s brusným plátnem se skládá z mnoha abrazivních a smirkových lamel vybrané zrnitosti a ukotven syntetickou pryskyřicí na středový nosič s hřídelkou o daném průměru.  Kombinace jiných zrnitostí než je uvedeno v nabídce, na objednávku.

BLKS (E) smirkové řasené

BLKS (E) smirkové řasené - má své využití pro opracování silně profilovaných dílů. Je vyroben z smirkového plátna vybrané zrnitosti a ukotven syntetickou pryskyřicí na středový nosič s hřídelkou o daném průměru. Lamely jsou podélně rozříznuty a vysoce flexibilní.

 

free pokerfree poker
(c) 2013 - 2014 Brusiva-E
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořilo studio Progress-Media